Natalia Więcek

radca prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Pracę w kancelariach prawniczych rozpoczęła od II roku studiów.

Od początku odbywania aplikacji związana z tematyką samorządu terytorialnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas obsługi prawnej Gminy Miasta Szczecin przez cały okres aplikacji. Aplikację ukończyła w 2017  r., składając następnie egzamin zawodowy z wyróżnieniem.

Jako radca prawny zajmowała się obsługą jednostek samorządu terytorialnego na szczeblu gminnym oraz powiatowym, samorządowych jednostek organizacyjnych, obsługą prawną spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych – procesowych i nieprocesowych, głównie w zakresie prawa cywilnego.

W SDO zajmuje się kompleksową obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych jednostek organizacyjnych oraz państwowych jednostek budżetowych oraz wspiera przedsiębiorców w bieżącej obsłudze prawnej.

Kariera

  • 2013Ukończenie studiów prawniczych na Uniwersytecie Szczecińskim.
  • 2015Rozpoczęcie aplikacji radcowskiej.
  • 2018Uzyskanie tytułu radcy prawnego.

Moje artykuły

2 kwietnia 2022

Formy pomocy obywatelom Ukrainy

Jednostki samorządu terytorialnego

1 kwietnia 2022

Legalizacja pobytu – Specustawa o pomocy obywatelom Ukrainy

Jednostki samorządu terytorialnego
Wszystkie