Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Oferta SDO Audyt Sp. z o.o.

SDO Audyt Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000288446. Podmiot wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych nr ewidencyjny 3273. Udziałowiec i prezes zarządu SDO Audyt Spółka z o.o. Zdzisława Skotarczak posiada uprawnienia biegłego rewidenta, jest wpisana do Rejestru Biegłych Rewidentów pod nr 11125.

1mini

SDO Audyt Spółka z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych. Podstawowy zakres wykonywanych czynności obejmuje:

  • badanie sprawozdań finansowych,
  • usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i pod doradztwo podatkowe,
  • doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
  • działalność wydawniczą i szkoleniową w zakresie rachunkowości.

Zdzisława Skotarczak - biegły rewident; ukończyła studia ekonomiczne na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą (Niemcy), oraz studia na Wydziale Rachunkowości i Finansów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 608 287 387

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl