Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Patryk Zasuwik

Patryk Zasuwik

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Obecnie jako doktorant Studiów Doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego pogłębia wiedzę z zakresu prawa własności intelektualnej. Autor publikacji naukowych z zakresu prawa cywilnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał już jako student, będąc aktywnym członkiem projektu Studenckiej Poradni Prawnej, oraz współpracując z kancelariami adwokatów i radców prawnych działających na terenie Szczecina.

Patryk jako osoba otwarta i komunikatywna z łatwością nawiązuje kontakty interpersonalne, zaś umiejętność szybkiej analizy i reakcji pozwala mu na sprawne operowanie argumentacją prawniczą na sali sądowej.

Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych sektora prywatnego, oraz szkolnictwa wyższego, jak również w reprezentowaniu interesów klientów - tak w sferze cywilnej, jak karnej.

Swoje zamiłowanie odnajduje również w sztuce oratorskiej, co pozwoliło mu na zdobycie tytułu laureata XIV Konkursu Krasomówczego ELSA Poland na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim oraz zaowocowało sukcesami na polu Konkursów Krasomówczych dla Aplikantów Adwokackich.

Całości dopełnia nadto posiadane doświadczenie w charakterze trenera szkoleń z zakresu prawa dla podmiotów indywidualnych oraz organizacji pozarządowych.

Patryk w życiu zawodowym stawia na różnorodność, co w połączeniu z ambicją i pasją doskonalenia sprawia, że chętnie podejmuje nowe wyzwania, rozszerzając horyzonty swojej wiedzy i warsztatu zawodowego.

Prywatnie miłośnik motoryzacji i nowych technologii.

 

Specjalizacja:

  • prawo cywilne i spory sądowe
  • prawo nowych technologii i własności intelektualnej
  • szkolnictwo wyższe
  • prawo gospodarcze

 

 Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 600 457 401

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl

Szef Działu

Partner / adwokat

e-mail: mmyslicki@sdo.com.pl
nr tel.: 600 458 078

Specjaliści

Adwokat

e-mail: pzasuwik@sdo.com.pl
nr tel.: 600 457 401

Aplikant adwokacki

e-mail: mostapowicz@sdo.com.pl
nr tel.: 91 421 09 40

Aplikant adwokacki

e-mail: asas@sdo.com.pl
nr tel.: 91 421 09 40

kazimierz malkowski

Radca prawny

e-mail: kmalkowski@sdo.com.pl
nr tel.: 91 421 09 40

Prawnik

e-mail: ostrzezek@sdo.com.pl
nr tel.: 600 461 260