Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Olga Strzeżek

Olga Strzeżek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W trakcie studiów, pod kierunkiem dr hab. prof. US Zbigniewa Kuniewicza zgłębiała w szczególności wiedzę z prawa spółek handlowych, czego efektem była obroniona na ocenę bardzo dobrą praca magisterska. Obecnie dokształca się na kierunku Zarządzanie prowadzonym przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego z zakresu funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstw.

Od trzeciego roku studiów związana z Kancelarią SDO, zdobywa niezbędne doświadczenie w zakresie obsługi jednostek samorządu terytorialnego, spółek, szkół wyższych oraz przedsiębiorców. Do jej głównych obowiązków należy sporządzanie pism procesowych, przygotowywanie opinii prawnych, a także prowadzenie korespondencji z klientami. W zakresie jej zainteresowań zawodowych leży przede wszystkim prawo cywilne, gospodarcze, a także problematyka związana z prawem karnym. Jest bardzo ambitna i pracowita, ukierunkowana na rozwój zawodowy. Posługuje się językiem angielskim.

Pasjonuje się tańcem towarzyskim. Lubi książki z kategorii „fantastyka” oraz muzykę (w tym do jej ulubionych gatunków można zaliczyć blues, rock i pop).

Specjalizacja:

  • windykacja należności
  • prawo zobowiązań
  • prawo handlowe

 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 600 461 260

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl

Szef Działu

Partner / adwokat

e-mail: mmyslicki@sdo.com.pl
nr tel.: 600 458 078

Specjaliści

Adwokat

e-mail: pzasuwik@sdo.com.pl
nr tel.: 600 457 401

Aplikant adwokacki

e-mail: mostapowicz@sdo.com.pl
nr tel.: 91 421 09 40

Aplikant adwokacki

e-mail: asas@sdo.com.pl
nr tel.: 91 421 09 40

kazimierz malkowski

Radca prawny

e-mail: kmalkowski@sdo.com.pl
nr tel.: 91 421 09 40

Prawnik

e-mail: ostrzezek@sdo.com.pl
nr tel.: 600 461 260