Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

SDO Nowe Technologie

Wciąż się rozwijamy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów w ramach Kancelarii Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy powstała nowa sekcja - SDO Nowe Technologie.

Specyfika tej dziedziny prawa sprawia, że naszymi klientami są nie tylko podmioty z sektora IT czy branży e-Commerce, ale także agencje marketingowe, modelki, artyści czy po prostu konsumenci. Często dochodzi do sytuacji, w których tradycyjne instytucje prawa muszą być stosowane w nowej, cyfrowej rzeczywistości.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej przy realizacji dużych projektów z branży nowych technologii, posiadamy umiejętność pracy interdyscyplinarnej oraz wiedzę, także w zagadnieniach technicznych. My po prostu rozumiemy IT. W ramach sekcji świadczymy pomoc prawną w m.in w zakresie:

- ochrony danych osobowych,

- ochrony własności intelektualnej,

- e-Commerce,

- pozyskiwania i ochrony informacji,

- dochodzenia roszczeń,

- zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Oprócz świadczenia pomocy prawnej oferujemy naszym Klientom również specjalistyczne szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, praw autorskich czy ochrony informacji.

Zapraszamy na www.prawoNT.pl

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl