Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Kancelaria SDO rozpoczęła współpracę z Północną Izbą Gospodarczą - największą izbą gospodarczą w Polsce, chroniącą i reprezentującą interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców.

Kancelaria zajmuje się sprawami gospodarczymi i na co dzień reprezentuje przedsiębiorców w sporach sądowych. W tegorocznym rankingu dziennika „Rzeczpospolita” kancelaria Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy spółka partnerska zdobyła tytuł największej kancelarii w regionie.

Jesteśmy kancelarią widoczną na zewnątrz, bierzemy udział w promowaniu zachodniopomorskich imprez, byliśmy m.in. jednym ze sponsorów turnieju Pekao Szczecin Open. Jesteśmy także członkami Klastra e-Biznesu w Goleniowie, a nadto wspieramy pro-bono organizacje pozarządowe w zakresie prawnym. Kancelarię tworzą cztery działy, zajmujemy się bowiem nie tylko prawem gospodarczym i handlowym, ale możemy się poszczycić bardzo dobrą znajomością postępowań administracyjnych oraz prawa budowlanego i zamówień publicznych, obsługując zarówno zamawiających, jaki i realizujących usługi przy dużych inwestycjach budowlanych. Atutem naszej kancelarii są niewątpliwie działy Gospodarczy i Zamówień Publicznych oraz Dział Inwestycji i Restrukturyzacji. Ten ostatni zajmuje się zagadnieniami inwestycyjnymi: od wprowadzania podmiotów do stref ekonomicznych, po badanie przekształceń, realizację przejęć lub podziałów spółek, czy obsługę prawną transakcji sprzedaży akcji lub udziałów. Ze względu na koniunkturę gospodarczą wielu przedsiębiorców jest zainteresowanych zakładaniem spółek lub optymalizacją swojego działania.

Warto także wspomnieć, że naszą specjalizacją są nowe technologie i ochrona danych osobowych. Jest to problematyka, która obecnie rozwija się bardzo dynamicznie; Internet, media społecznościowe, sprzedaż w Internecie, branża e-commerce, to wszystko powiązane jest z ochroną danych osobowych i prawem własności intelektualnej. Będziemy informować o stosowaniu znaków towarowych, oznaczeń. Są to zagadnienia z którymi, prędzej czy później, każdy przedsiębiorca będzie mieć do czynienia.

Więcej informacji na stronie Północnej Izby Gospodarczej.

 

Ranking RP 2017 web

 

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl