Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Aplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W trakcie studiów uzyskała stypendium w ramach programu wymiany studentów Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała już w czasie studiów, w kancelarii radcy prawnego, a następnie w kancelarii adwokackiej oraz kancelarii komornika sądowego.

Jako studentka była członkiem międzynarodowej organizacji AIESEC, w której ramach brała udział w licznych projektach organizowanych przez Komitet Lokalny AIESEC Szczecin. Zdobywając doświadczenie zawodowe spędziła dwa miesiące w Chinach, gdzie jako wolontariusz prowadziła zajęcia dla dzieci z ubogich regionów.

W ramach swojej praktyki zawodowej zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych. Dobrze czuje się na sali sądowej. Lubi stawiać czoła trudnym zadaniom i nowym wyzwaniom.

Prywatnie miłośniczka biegania - najlepiej czuje się na dystansie maratońskim oraz w górzystym terenie. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również tenis oraz literatura i sztuka hiszpańska.

Włada językiem angielskim i hiszpańskim.

 

 Specjalizacja:

  • postępowanie sądowe
  • prawo cywilne i rodzinne
  • prawo karne

 Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 91 421 09 40

 

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl