Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Małgorzata Łęczyńska-Smoter

Specjalizuje się w problematyce spółek prawa handlowego oraz prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem umów handlowych. Zajmuje się w obsługą prawną transakcji M&A, procesów restrukturyzacyjnych i negocjacyjnych oraz obsługą powadzonych przez Kancelarię projektów specjalnych wymagających szczególnej analizy. Uczestniczyła w złożonych projektach typu: squeeze-out, due-diligence oraz off-shore.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie reorganizacji i obsługi przedsiębiorstw, zarówno w ramach bieżącej obsługi prawnej jak również prowadzenia sądowych postępowań spornych. Bardzo pracowita i ambitna. Nie boi się nowych wyzwań i trudnych zadań.

Z Kancelarią SDO związana od 2008 roku, od stycznia 2011 roku jako aplikant radcowski a obecnie jako radca prawny. Posiada licencję syndyka Ministerstwa Sprawiedliwości.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego: Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo. Obecnie doktorant Studiów Doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie na kierunku Prawo. Jej kwalifikacje jako menedżera potwierdza dodatkowo Certyfikat ILM wydany przez The Institute of Leadership & Management w Londynie. Prowadziła zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych, studiach podyplomowych, jak i szkolenia i wykłady na konferencjach oraz seminariach dla przedsiębiorców z branży energii odnawialnej. Szybko i błyskotliwie zdobywa wiedzę potrzebną dobremu prawnikowi, dzięki czemu każdy problem prawniczy rozwiązuje z niebywałą precyzją i szczegółowością. Połączenie wiedzy ekonomicznej i prawniczej pozwala osiągnąć efekt synergii przydatny w obsłudze przedsiębiorców.

W kręgu jej prywatnych zainteresowań znajdują się architektura wnętrz oraz dobra kuchnia.

 

Znajomość języka angielskiego.

Specjalizacja:

  • prawo spółek handlowych i prawo gospodarcze
  • problematyka prawna umów handlowych
  • zagadnienia energii odnawialnej
  • prawne problemy postępowania upadłościowego i likwidacyjnego
  • szeroko rozumiana restrukturyzacja przedsiębiorstw

 Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 600 458 242

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl